METRO TURİZM OTOBÜSLERİ ,OTOBÜS ÖZELLİKLERİ

Metro Suit Nedir?
Yolcularımıza Uçak, Hızlı Tiren ve Benzeri yolcu taşımacılığında kullanılan araçlardan daha konforlu ve daha rahat hizmet verebilmek amacı ile koltuk mesafeleri daha geniş teknolojik alt yapısı dünyada ve Türkiye’ de en gelişmiş sistemler ile donatılmış.

Araç içi eğlence sistemleri de düşünülen Metro Suit araçlarda, Atlas Yazılımın Türkiye distribütörü olduğu İnfotek Markasının Seat TV Delüx  Koltuk arkası Multimedya eğlence sistemleri ile donatılmıştır.

Yolcular bu eğence platformu sayesinde, yolculuk esnasında 12 ulusal Tv kanalı, 3 adet kapalı devre Video kanalı, 1 adet yol kamerası ve tüm bu özelliklere artı Video on Demand  olarak onlarca film seyretme  ve binlerce müzik dinleme imkanına sahip olmuştur.

Yanı sıra Yolcular yanlarında getirdikleri USB beleklerinden kendi film ve müziklerini izleme ve dinleme imkanına sahip olmaktadır. Ayrıca USB destekli Cep telefonlarını yine bu sistem sayesinde sarj etme ve yine cep telefonlarının hafızalarındaki resim müzik ve görüntüleri izleme şansına sahiptirler.
Kullanılan kapalı devre Video sistemi kesintisiz olup araç molalarından sonra filmler kaldığı yerden devan etme özelliğine sahiptir.

Tüm sistem arttırılabilir modülere sahip olduğundan ileride yolcu taleplerine uygun geliştirilmesi nedeni ile Metro Suit araçlarında tercih edilmiştir.
Oluşturulan Koltuk arkası Multimedya platformu ile yolcularımız, seyahat süresinde kendilerini evlerindeki rahat koltuklarında dinlenir gibi eğlenceli ve gündemden haberdar bir biçimde yolcuk etmeleri planlanmıştır.

Araçlarda kurulan Dijital anons sistemleri sayesinde Yolculara kalkış, mola ve varış noktaların dijital platformda bilgilendirmektedir bu sayede uluslar arası standartlarda duyurular ulaştırılmaktadır. Bunun için teknik alt yapısı özel olan sistem kurulmuştur.

Araç içi 3G internet Erişimi düşünülen araçları tamamında yolcularımıza yolculukları boyunca internet erişimi sağlanmaktadır.

Uydu Takip sistemleri tamamlanan, yazılımı Metro Turizm’ e özel geliştirilen sistem sayesinde araçlar uydudan anlık olarak takip edilmekte ve denetim sağlanmaktadır. Ayrıca Yolcu yakınları yolcularının bulundukları araçların konumu hakkında anlık bilgiye sahip olacaklardır.
METRO CLASS  2+2 KOLTUK SİSTEMİ İLE SÜİT  otobüslerine göre daha ucuz yolculuk imkanı sağlamaktadır
METRO ECO  yolculara için ekonomik yolculuk imkanı sunan bir uygulama
METRO MİNİ adını ufak midibüs araçlardan almaktadır

METRO TURİZM SUİT,METRO TURİZM SUİT RESİMLERİ,METRO TURİZM SUİT NEDİR SUİT ÖZELLİKLERİ SUİT METRO,METRO TURİZM SUİT SEFERLERİ,MERTO TURİZM SUİT RESİMLERİ BİLGİLERİ OTOBÜSLERİ KOLTUKLARI HABERLERİ METRO CLASS METRO ECO METRO EURO